Kadın Çalışan Oranı : %56 | Rate of Women Employment : %56

  • BDO

    166 ülkede benzersiz müşteri hizmeti ile yanınızda...

Dünyanın dört bir yanında aynı yüksek standartta profesyonel hizmetler...

BDO, Binder Seidman International Grubu olarak 1963’te İngiltere, Almanya, Hollanda, ABD ve Kanada’daki 5 kurucu şirket tarafından kurulmuştur. 1973’te grubun 3 şirketi isimlerinin baş harflerinden yola çıkarak ortak bir isim çatısı altında toplanma kararı alarak, bu tarihten itibaren ileride tüm grup şirketlerinin de unvanı olacak BDO ismini kullanmaya başlamışlardır. Bu kararın alınmasında rolü olan şirketler İngiltere’den Binder Hamlyn, Hollanda’dan Dijker&Co ve Almanya’dan Otte&Co’dur.

BDO global ağının toplam gelirleri 2023 yılında 14 milyar ABD Doları olarak gerçekleşmiştir. BDO 166 ülkede bulunan 1.776 ofiste faaliyet göstermekte olup, bu ofislerde denetim ve danışmanlık hizmetleri veren ortaklar dâhil dünya çapında 115.600'den fazla profesyonel çalışanı bulunmaktadır.

Bugün, BDO’nun girişimci ruhu giderek gelişmekte ve sınırlarımızın her gün biraz daha genişlemesiyle büyüme sürecimiz devam etmektedir. Ne kadar büyürsek büyüyelim, bütün üye ülkelerde, ortak amacımız olan “benzersiz müşteri hizmeti” ilkesi doğrultusunda büyük bir özveriyle çalışmaya devam ediyoruz.