TÜRKİYE

 
Anasayfa Kariyer İletişim BDO Int. ENGLISH
HAKKIMIZDA
BDO International
BDO Türkiye - Denet
BDO Türkmenistan
Yönetim Kadrosu

30 yılı aşkın süredir hizmetinizde

BDO, Dünya’da olduğu gibi Türkiye’de de benzersiz müşteri hizmeti ile yanınızdadır. Kurulduğumuz günden beri amacımız, müşterilerimizin güvenilir danışmanı olarak, yakın ilişkiler içerisinde, ihtiyaçlarına en uygun profesyonel çözümler sunmaktır.


Kuruluş 1981
1993’den beri BDO International Üyesi
İstanbul Merkez Ofis
İstanbul (Kartal) Ofis
İstanbul (Ümraniye) Ofis
Ankara Ofis
Hatay İrtibat Ofisi
İstanbul (Turizm Danışmanlığı) Ofis
BDO - Türkmenistan (1994’den beri)


BDO Denet, yerli ve yabancı şirketlerin denetim, vergi, bağımsız kurumsal finansman ve turizm danışmanlığı ihtiyaçlarını, geniş bir hizmet yelpazesi sunarak karşılayan uzman bir mali danışmanlık ve denetim firmasıdır.

Denet Yeminli Mali Müşavirlik A.Ş. ünvanıyla 1981 yılında kurulan şirketin ortakları, daha önceleri Maliye Bakanlığı'nda hesap uzmanlığı görevinde bulunmuş, Yeminli Mali Müşavirlik belgesini haiz kişilerdir.

Şirket 1993 yılında, BDO International'in üyesi olmuştur. BDO International 6 farklı kıtada, 152 ülkede, 1328 farklı BDO ofisinde, 60.000 ortak ve çalışanıyla, toplam cirosu 7,02 Milyar Doları bulan ve Dünya sıralamasında beşinci olan denetim ve danışmanlık kuruluşudur.

Bu oluşumla BDO Denet, Ülke gerçekleri, mevzuat ve uygulamaları konusundaki bilgi ve deneyimleri, evrensel standartlar ve deneyimlerle birlikte değerlendirilebildiği bir konuma gelmiştir.

Türkiye'den Muhasebe ve Ekonomi Haberleri

  • 14 / 10 / 2019 


Garantisi ile sınırlı bir Birleşik Krallık şirketi olan BDO International Limited’in üyesi ve Türk anonim şirketleri olan BDO Denet Bağımsız Denetim Yeminli Mali Müşavirlik A.Ş., Denet Yeminli Mali Müşavirlik A.Ş., BDO Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik A.Ş., BDO Turizm Danışmanlığı A.Ş. BDO Yayıncılık A.Ş. ve BDO İK Yeminli Mali Müşavirlik A.Ş. bağımsız üye kuruluşlardan oluşan BDO ağının bir parçasını teşkil etmektedir.
BDO, BDO ağı ve her bir BDO Üye Kuruluşu’nun marka adıdır.